Кошик
Немає відгуків, додати

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов. Заказы и сообщения для компании, присланные с 30-12-2018 по 02-01-2019 будут обработаны 03.01.2019

TITAN (Wagner) - оборудование для нанесения дорожной разметки

Газові і дизельні установки TITAN FALCON

Газові і дизельні установки TITAN Falcon

 

Прямі поставки американського обладнання під замовлення

 

Пропонуємо унікальну продукцію на вітчизняному ринку дорожньо-розмічального обладнання. Агрегати TITAN виготовлені в США згідно сучасним стандартам якості, відрізняються високим ступенем надійності і довговічності. Надаємо офіційну гарантію на професійне обладнання та організовуємо доставку по всій країні.

 

TITAN — піввіковий досвід у сфері фарбувального обладнання

 

Зносостійкість

Розроблені для професійної експлуатації, добротні установки дозволяють виконувати масштабні обсяги робіт в інтенсивному темпі.

 

Технологічність

Компанія реалізує перевірені десятиліттями технології, вдало поєднуючи їх з новітніми розробками фахівців з Європи та Північної Америки.

 

Асортимент

Надійні установки TITAN Falcon доступні для замовлення в 2х варіантах — бензиновому і дизельному. Поставляємо моделі об'ємом до 1 000 л.

 

Ефективність

Якщо вам необхідно продуктивна і невибагливий в обслуговуванні техніка, установки TITAN — найкраще, що може запропонувати український ринок.

 

4 причини оформити заявку на нашому сайті

 

  1. Поставляємо агрегати, які вважаються лідерами у своєму класі. Безкоштовно доставляємо техніку по країні.

  2. Як єдиний сертифікований дилер TITAN в Україні, надаємо повну комплектацію обладнання.

  3. Кожен клієнт отримує офіційну гарантію, строком на 3 роки. Ми можемо забезпечити оригінальні запчастини для всіх моделей.

  4. Підтримуємо прийнятні ціни на унікальне для України пропозицію. Співпрацювати з нами комфортно.

 

Ексклюзивні установки TITAN Falcon від єдиного дилера в країні

 

Співпрацюйте з професіоналами!

Оформляйте замовлення з каталогу нижче, щоб переконатися у високому рівні обладнання TITAN. Ми приймаємо будь-яку форму оплати, а також пропонуємо вигідні умови для покупки в розстрочку.